Shopping Cart

Dodatna mrežna oprema

View as List Grid

Items 1-20 of 25

U opadajućem redosledu
po stranici
Page
  1. Mercusys N300 Wireless Mini USB Adapter

    Maloprodajna cijena:

    15,90 KM

    *Cijena sa popustom za jednokratno plaćanje

    Rata:

    1,47 KM
    PLAĆANJE NA RATE
    Mercusys N300 Wireless Mini USB Adapter Learn More
  2. Ubiquiti Instant PoE INS-8023AF-I

    Maloprodajna cijena:

    45,00 KM

    *Cijena sa popustom za jednokratno plaćanje

    Rata:

    4,17 KM
    PLAĆANJE NA RATE
    Ubiquiti Instant PoE INS-8023AF-I, Input power 48V 802.3af (with Sensing Capability), Output power 18V 0.7A, Ethernet ESD/Surge Protection +-15kV, Indoor Version, without output Ethernet cable Learn More
  3. TP-Link IP kamera TL-SC3130

    Maloprodajna cijena:

    179,01 KM

    *Cijena sa popustom za jednokratno plaćanje

    Rata:

    16,58 KM
    PLAĆANJE NA RATE
  4. Cisco Gb Ethernet LX Mini-GBIC SFP MGBLX1

    Maloprodajna cijena:

    434,12 KM

    *Cijena sa popustom za jednokratno plaćanje

    Rata:

    40,20 KM
    PLAĆANJE NA RATE
    • 1000BASE-LX SFP transceiver • Single-mode fiber (SMF) • 1000BASE-LX • Connector type: Duplex LC • Wavelength range: 1310 nm • Maximum distance: up to 10 km Learn More
  5. Ubiquiti airMAX BaseStation Rocket M5, 5GHz - ROCKETM5

    Maloprodajna cijena:

    257,40 KM

    *Cijena sa popustom za jednokratno plaćanje

    Rata:

    23,83 KM
    PLAĆANJE NA RATE
    Ubiquiti airMAX BaseStation Rocket M5, 5GHz, 1 x 10/100 Mbps Ethernet Port, Power Passive PoE, 24V 1A PoE Adapter, Processor MIPS 74Kc, 128 MB SDRAM, 8 MB Flash, 2xRP-SMA (Waterproof) RF Connections Learn More
  6. UTP CAT5e kabel sivi, 2M RETAIL

    Maloprodajna cijena:

    1,99 KM

    *Cijena sa popustom za jednokratno plaćanje

    Rata:

    0,18 KM
    PLAĆANJE NA RATE
    MS UTP CAT5e kabel, 2M RETAIL, Vrsta kabla UTP, Konektori UTP (Unshielded Twisted Pair) LAN cable CAT-5e Twisted Pair with Gold plated and molded connectors, Duljina 2 m, Boja sivi Learn More
  7. TP-LINK Deco M5 AC1300 Whole Home Wi-Fi

    Maloprodajna cijena:

    221,13 KM

    *Cijena sa popustom za jednokratno plaćanje

    Rata:

    20,48 KM
    PLAĆANJE NA RATE
    TP-LINK Deco M5 AC1300 Whole Home Wi-Fi System (1-pack) Learn More
  8. ASUS RP-N12 Wireless-N300 Range Extender Access Point - 90IG01X0-BO2100

    Maloprodajna cijena:

    43,20 KM

    *Cijena sa popustom za jednokratno plaćanje

    Rata:

    4,00 KM
    PLAĆANJE NA RATE
    IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n N300 complete networking : 300 Mbps 802.11n : up to 300 Mbps Fixed 2 dBi antenna x 2 2.4 GHz 2 x 2 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK,WPS RJ45 for 10/100 BaseT for LAN x 1 WPS Button, Reset Button, Power Switch Range extender mode Access point mode Media bridge mode Learn More
  9. TP-Link Wireless 11N USB Adapter TL-WN822N-EU

    Maloprodajna cijena:

    36,64 KM

    *Cijena sa popustom za jednokratno plaćanje

    Rata:

    3,39 KM
    PLAĆANJE NA RATE
    TP-Link Wireless 11N USB Adapter TL-WN822N-EU Learn More
  10. Ubiquiti Access Point UniFi UAP AC PRO,450 Mbps - UAP-AC-PRO

    Maloprodajna cijena:

    343,00 KM

    *Cijena sa popustom za jednokratno plaćanje

    Rata:

    31,76 KM
    PLAĆANJE NA RATE
    Ubiquiti Access Point UniFi UAP AC PRO,450 Mbps(2.4GHz),1300 Mbps(5GHz),Range 122m, Passive PoE, 48V 0.5A PoE Adapter,802.3af/at,2x10/100/1000 RJ45 Port,Integrated 3 dBi (2.4GHz and 5GHz) Omni(3x3 MIMO),200+ Concurrent clients,free UniFi Controller Learn More
  11. Mega prespojni mrežni kabel optički 3m, LC-LC, OM3

    Maloprodajna cijena:

    16,00 KM

    *Cijena sa popustom za jednokratno plaćanje

    Rata:

    1,48 KM
    PLAĆANJE NA RATE
    Patch kabel optički MM, LC/LC, OM3, 3m Learn More
  12. ASUS USB-N14 Wireless Adapter - 90IG0120-BM0000

    Maloprodajna cijena:

    37,80 KM

    *Cijena sa popustom za jednokratno plaćanje

    Rata:

    3,50 KM
    PLAĆANJE NA RATE
    Network Standard:IEEE 802.11 b/g/n Interface:USB 2.0 Antenna:2 x R SMA Antenna Operating Frequency:2.4GHz Product Segment:N300 complete networking; 300Mbps Data Rate:802.11 b/g/n : downlink up to 300Mbps, uplink up to 300Mbps (20/40MHz) Modulation:64QAM, 16QAM, CCK, OFDM Dimensions:55 x 90 x 11 mm (WxDxH) Learn More
  13. TP-Link 300Mbps Wireless N USB Adapter- EU model TL-WN821N-EU

    Maloprodajna cijena:

    24,57 KM

    *Cijena sa popustom za jednokratno plaćanje

    Rata:

    2,28 KM
    PLAĆANJE NA RATE
    TP-Link 300Mbps Wireless N USB Adapter- EU model TL-WN821N-EU Learn More
  14. Manhattan Kabl UTP RJ45 Cat5e 3m blister

    Maloprodajna cijena:

    3,51 KM

    *Cijena sa popustom za jednokratno plaćanje

    Rata:

    0,33 KM
    PLAĆANJE NA RATE
  15. Ubiquiti UniFi Mesh AP, 802.11ac with AC Mesh - UAP-AC-M

    Maloprodajna cijena:

    258,57 KM

    *Cijena sa popustom za jednokratno plaćanje

    Rata:

    23,94 KM
    PLAĆANJE NA RATE
    Ubiquiti UniFi Mesh AP, 802.11ac with AC Mesh - 183m, 2x2 MIMO, 2.4/5GHz : 300/867 Mbps, Indoor/Outdoor Learn More
  16. TP-LINK AC750 Wi-Fi Range Extender (EU) - RE200-EU

    Maloprodajna cijena:

    77,22 KM

    *Cijena sa popustom za jednokratno plaćanje

    Rata:

    7,15 KM
    PLAĆANJE NA RATE
    TP-LINK AC750 Wi-Fi Range Extender (EU) - RE200-EU Learn More
  17. ASUS Wireless-N150 USB Nano - 90IG00J0-BU0N00

    Maloprodajna cijena:

    20,40 KM

    *Cijena sa popustom za jednokratno plaćanje

    Rata:

    1,89 KM
    PLAĆANJE NA RATE
    USB-N10 NANO Adapter IEEE 802.11 b/g/n;USB 2.0 N150 instant easy access; 150Mbps 64QAM, 16QAM, QPSK, BPSK, CCK, DQPSK, DBPSK, OFDM 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK CE, FCC, C-Tick, IC, NCC 14.9 x 17.4 x 7.1 mm (WxDxH) Learn More
  18. ARUBA PD-9001GO-DC + AP-270-MNT-V2

    Maloprodajna cijena:

    760,50 KM

    *Cijena sa popustom za jednokratno plaćanje

    Rata:

    70,42 KM
    PLAĆANJE NA RATE
    Outdoor PoE injector + vertical mouning kit ARUBA PD-9001GO-DC + AP-270-MNT-V2 Learn More
  19. Manhattan Kabl UTP RJ45 Cat5e 5m blister

    Maloprodajna cijena:

    4,68 KM

    *Cijena sa popustom za jednokratno plaćanje

    Rata:

    0,43 KM
    PLAĆANJE NA RATE
  20. -8%
    Novo
    Ubiquiti Access Point UniFi UAP AC Lite, 300 Mbps (2.4GHz) - UAP-AC-LITE

    Ubiquiti Access Point UniFi UAP AC Lite, 300 Mbps (2.4GHz) - UAP-AC-LITE

    Maloprodajna cijena:

    230,00 KM

    *Cijena sa popustom za jednokratno plaćanje

    Rata:

    21,30 KM
    PLAĆANJE NA RATE
    Ubiquiti Access Point UniFi UAP AC Lite, 300 Mbps(2.4GHz),867 Mbps(5GHz), Range 122m, Passive PoE, 24V 0.5A PoE Adapter,1x10/100/1000 Ethernet Port, 2 x Dual-Band Antennas, 3 dBi(2x2 MIMO),200+ Concurrent clients,free UniFi Controller Learn More
View as List Grid

Items 1-20 of 25

U opadajućem redosledu
po stranici
Page